Hikayemiz

Üç Nesildir hayvancılık, et ve et ürünleri sektöründe faaliyet gösteren Murat Et, 1960’lı yıllarda başladıkları hayvancılık faaliyetlerine ilerleyen zamanlarda kesim, et işleme ve kasaplık hizmetlerini de eklediler.

Kaliteden taviz vermeden işletmeyi bugünlere getiren Murat Et, aynı çalışma prensiplerini ilk günkü azim ve kararlılığıyla sürdürmektedir.

Murat Et, tamamı veteriner hekim kontrolünde ve hijyenik koşullar altında hazırlanan ürünlerini, toptan ve perakende olarak tüketicilere sunmaktadır.
Müşteri memnuniyetinin önemini yaklaşık 60 yıldır verdiği kaliteli hizmet ile gösteren Murat Et; sektöründe bölgenin önde gelen lider kuruluşları arasındaki yerini almıştır.

Müşteri beklentilerini ve sektördeki yenilikleri yakından takip eden Murat Et, sürekli kendini yenilemekte, talepler doğrultusunda üretimine yön vermekte ve ürün çeşitliliğini arttırmaktadır.

Kurumsallaşma çalışmalarını aralıksız sürdüren Murat Et, güvenli ve kaliteli hizmet anlayışını belgelendirmiştir.

Helal Sertifikası ile ürünlerini satışa sunan işletme, faaliyetlerini İSO22000 Gıda Güvenliği standartlarına göre sürdürmekte, ürünlerini tescilli markaları ile satışa sunmaktadır.

Yeniliklere açık olan Murat Et, günümüz kasap kültürüne bambaşka bir bakış açısı kazandırmayı başarmıştır. İmalathanesinden satış mağazasına kadar hizmet verdiği yerlerde alanında uzman, güler yüzlü çalışanları ve uygun çalışma koşullarıyla hizmet vermeye devam eden Murat Et, sektörünün en iyisi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.